Přidal do kategorie Internet on Říjen 28 2010, 0 komentářů

Pokud provozujete rozsáhlejší komplex sportovišť, hotelů či jiných podobných zařízení, jistě znáte spoustu potíží, které byste ve svém životě klidně postrádali. Nejpalčivějším problémem bývá složitá evidence klientů, jejich požadavků, nastavení využívaných služeb, včetně vyúčtování. Nemusí však být vždy náročné evidovat a přehledně spravovat jakkoli rozsáhlejší databázi klientů. Dokonce existuje snadné, účinné a přitom pohodlné řešení, které nejen přinese úlevu provozovatelům, ale zároveň ušetří mnoho peněz, času i námahy. Ptáte se jak?

Řešení je vlastně velice jednoduché! Stačí propracovaný, uživatelsky nenáročný systém, který přehledně spravuje veškerou evidenci jak zákazníků, tak jejich služeb, včetně účetnictví. Takový systém přináší řadu výhod provozovatelům a samozřejmě zákazníkům samotným.

Elektronický platební systém – EPOS

Jedná se o uživatelsky nenáročné multifunkční zařízení, které díky propracovaným moderním technologiím umožňuje jednoduchou evidenci zákazníků, správu rozšiřitelných funkcí s možností nastavení individuálních vlastností. Dále správu plateb zákazníků a jejich okamžitého vyhodnocení, včetně účetních výstupů, dodržujících pravidla legislativy.

Zároveň systém EPOS představuje velice snadnou budoucí nadstavbu formou nových funkcí v závislosti na požadavcích provozovatele. Mimo jiné například platební a prodejní automaty, čtecí kontrolní zařízení při vstupu do technických prostor nebo evidenci docházky. Software EPOSu je možno snadno rozšířit o moduly rezervace sportovišť, společenských prostor a dalších pomocí internetu nebo mobilního telefonu.

Možnosti provedení čipových karet, náramků či přívěsků jsou široké, včetně oblíbeného potisku logem firmy. Získáte tak vhodný prostor pro nevtíravou reklamu.

Je EPOS je bezpečný?

Systém EPOS je komplexním systémem sdružujícím citlivé údaje. Proto je vybaven bezpečnostními prvky a opatřeními, v souladu s legislativou o zabezpečení a ochraně osobních údajů. Protože je systém vybaven správou finančních toků, respektuje legislativu s vedením účetních agend a kdykoli dovede vykazovat absolutně pravdivá data pro převody hotovostí a závěrečné audity. EPOS je tedy zárukou spolehlivosti nejen co do funkčnosti, ale také bezpečnosti a průhlednosti všech transakcí a jejich vyúčtování.

Jak EPOS funguje z pohledu zákazníka?

Zákazník obdrží čipovou kartu nebo pohodlný čipový pásek (pro případ návštěvy bazénu, sauny, sportovišť atd.). Čip funguje jako platební karta, parkovací lístek, slevová či věrnostní karta. Taktéž funguje coby klíč k zámkům hotelových pokojů. Klient tak získá široké možnosti využití, kdy pomocí jedné karty může obsluhovat zámky dveří, parkovací brány, šatní skříňky, a přitom všem jednoduše realizovat platby. Díky přehlednému systému plateb a vyúčtování má zákazník, stejně jako provozovatel, vždy o všem přehled. Výhodou elektronického platebního systému EPOS je samozřejmě jednoduchá obsluha, rychlost, přehled o výdajích a možnosti rozšíření čipu o další služby.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku. TrackBack URL

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.