Přidal do kategorie Obchod,Řemesla a služby on Říjen 12 2010, 0 komentářů

Blíží se konec roku, kdy barevný podzim předá vládu bílé zimě. Je tu čas bilancování a nových předsevzetí. Stojí před námi stojí nová výzva v podobě dalšího roku, symbolu kusu nepopsaného papíru, na který chceme napsat ten nejkrásnější životní příběh.

V časech nových začátků, plných neočekávaných úspěchů a výzev by jste měli být připraveni také Vy. Je důležité být vždy ve střehu a nenechat s uniknout žádnout příležitost, kde můžete ukázat své přednosti. Nejdůležitějším dílem, tvořícím mozaiku k požadovanému úspěchu, je smysl pro to být vždy připraven.

Prémiový portál Diare.CZ spojuje vše, po čem touží lidé, kteří to se svým karierním růstem myslí opravdu vážně a nesmiřují se s druhým místem. Diáře jsou otevřeným vyjádřením vznešenosti, otevřenené komunikace, spojující technickou výjimečnost, užitnost, tedy atributy, jež významně doladí image svého majitele.

Nabídku portálu Diare.CZ tvoří exkluzivní výběr denních diářů, týdenních diářů a kapesních diářů. Denní diáře tvoří pestrou nabídkovou škálu, jejichž barevné kombinace nepostrádají smysl pro kontrast a originalitu. Z nabídky barev můžete vybírat mezi černé, hnědé, modré, zelené, červené, fialové, bílé diáře. Mezi současné hity patří diáře tipu DENIM, MANAGER, TOP MANAGER, PREMIER, PARIS, ARIZONA, PRINT, TUCSON, NILUS, ELEGANT, VIVA, NATUR, SPORTHY, VERTICAL.

Týdenní diáře mají pevné desky z papírové báze, vhodné k označení logem pomocí ražby bez fólie. Diáře mají vícejazyčné kalendárium (česky,slovensky,anglicky, německy, rusky), Celý týden je přehledně na jedné dvoustraně, dny jsou časově členěny po půlhodinách (7 – 21hod.)). Jsou doplněny řadou infostran s užitečnými informacemi, tištěny na bílém papíře – gramáž 70 g/m2, perforované rožky, textilní záložka. Na přední předsádce mapa ČR, na zadní mapa Evropy.

Webový portál Diare.CZ vám nabízí nejrozšířenější nabídku diářů, kterou aktualizuje a upravuje dle přání svých zákazníků. Vaše postřehy pečlivě zaznamenáváme na naší infolince 518 324 888, které můžete využít také Vy a my se pokusíme vyhovět v maximálně možné míře.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku. TrackBack URL

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.