Přidal do kategorie Obchod,Reklamní články,Řemesla a služby on Říjen 12 2010, 0 komentářů

Jsme dlouholetí prodejci průmyslových šicích a vyšívacích strojů značky Brother. Ve světě šicích strojů působíme již více než 20 let. Díky bohatým zkušenostem jsme schopni přesně vytipovat techniku, která je pro Vás nevhodnější. Nabízíme domácí a průmyslové vyšívací stroje Brother, jejich originální náhradní díly a příslušenství. Součástí našeho sortimentu jsou také jedinečné tiskárny na textil, které umí přímý potisk textilu značkou Brother. Samozřejmostí našeho sortimetu jsou i vyšívací nitě, které doplňují sortimet pro strojní vyšívání nejvyšší kvality v rámci České republiky. Úplnost nabídky uzavírá bazar, ve kterém najdete použité zboží za zajímavé ceny.

Naším heslem je osobní přístup, zkušenost a kvalita.

Tyto aspekty spojené v jeden celek zaručují férové jednání na jedné straně, vynikající výsledky na straně druhé. Své obchodní aktivity jsme po dohodě s centrálou firmy Brother Emmerich nedávno rozšířili také na Slovensko. Náš tým se tedy rozšířil o partnery v Prešově, Borském Mikuláši a Puchově. Jsme exklusivními prodejci značky GRITZNER – KAYSER pro Českou republiku a Slovensko.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku. TrackBack URL

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.