Přidal do kategorie Obchod on Říjen 12 2010, 0 komentářů

V současné době, kdy ceny energií nezanedbatelně rostou se stále častěji vynořuje problém úspory elektrické energie. To platí nejen pro firmy, ale pochopitelně i pro běžné domácí spotřebitele. Zajímavou možností, jak snížit platby za elektrickou energii je využití alternativního světelného zdroje v podobě LED osvětlení.

LED dioda jako taková byla vynalezena před více než 40 lety a její obliba brzy velice stoupla. V současnosti je možné LED technologii využít k osvětlení bytu, domu nebo zahrady a to za minimálních finančních nákladů.

Světelná účinnost moderních LED žárovek se již velice přibližuje účinnosti běžných úsporných žárovek, přičemž oproti klasickým či úsporným žárovkám vyniká zanedbatelnou spotřebou elektrické energie a extrémně dlouhou životností. Ruku v ruce s dalšími vynikajícími vlastnostmi jako jsou vysoká odolnost proti otřesům, nárazům či chladu, vysoká účinnost, nulová údržba, žádné vyzařované teplo nebo možnost častého zapínání a vypínání řadí LED svítidla mezi bezkonkurenčně nejlepší světelné zdroje.

Více informací o této zajímavé možnosti se dočtete na stránkách led-zarovky-osvetleni.cz, předního Českého prodejce LED osvětlení.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku. TrackBack URL

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.