Přidal do kategorie Obchod on Říjen 28 2010, 0 komentářů

Jste milovníci zimních sportů a chcete si opravdu pořádně zalyžovat? Jsou pro Vás české hory příliš nízké anebo se Vám nechce čekat na první sněhovou nadílku? Potom máme pro Vás jednoduché řešení! Lyžování v Rakousku! Jeďte si zalyžovat k našim blízkým sousedům do Rakouska s naší cestovní agenturou ExtraFly.cz. V nabídce naší cestovní kanceláře naleznete zájezdy pro lyžování v Rakousku za super nízké ceny.

Například oblíbený penzion Gasthof Alpenrose ležící přímo v centru lyžařského střediska KAPRUN – ZELL AM SEE Vás nadchne nejen svou polohou, ale též příjemným ubytováním s polopenzí a cenou od 690,- Kč za osobu. Navíc můžete využít 20% slevy na půjčovnu lyží a 10% slevy v lyžařské škole. Veškeré vleky a lanovky cca. 300 m od penzionu! Lyžování Rakousko je prostě ideální příležitost jak si pořádně zalyžovat.

Skvělé lyžování Rakousko

Zimní rekreace a lyžování v Rakousku Vás určitě nadchne. Pensiony, hotely a gasthofy Vám nabídnou dostatek komfortu a zároveň rodinného zázemí pro odpočinek po celodenním skvělém lyžování. Lyžování v Rakousku se pyšní 22 000 km sjezdových tratí, 8 ledovcových areálů a více než 3500 moderních lanovek. Poznejte s cestovní agenturou ExtraFly.cz krásy zasněženého Rakouska a přední, nejvyhlášenější lyžařská střediska jakými jsou například Kaprun – Zell am See, Stubaital nebo Pitztal.

Lyžování v Rakousku pro zimní dovolenou

Lyžování Rakousko Vám nabízí skloubení perfektní zimní dovolené přesně podle Vašich představ. Nejen milovníci lyžování či snowboardingu budou obdivovat skvěle upravené sjezdovky spojené s dokonalou relaxací a odpočinkem po náročném dnu v pohodlných penzionech a hotelích. Lyžování v Rakousku je zkrátka balzám pro tělo i duši.

Jeďte si zalyžovat do Rakouska a vyberte si skvělou zimní rekreaci na ExtraFly.cz!

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku. TrackBack URL

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.