Přidal do kategorie Děti on Únor 6 2011, 0 komentářů

Každý rodič sa chce o svoje dieťa postarať čo najlepšie. Počas útleho detstva to znamená postarať sa o jeho potreby, pohodlie a v neposlednom rade bezpečnosť. Preto je dôležité mať dieťa neustále pod kontrolou, k tomu slúžia rôzne baby monitory.

Na trhu existuje množstvo zvukových baby monitorov, z ktorých ale nezistíte nič o príčinách plaču Vášho dieťaťa, a preto musíte ísť vždy skontrolovať, čo sa deje. Práve preto trh prináša novinku – video baby monitor! Je to prístroj na uľahčenie kontroly dieťaťa, či už počas spánku alebo hry.

Video baby monitor sa skladá z digitálnej kamery v originálnom dizajne, ktorá Vám prinesie kvalitný zvuk i obraz, a tak i užitočné informácie o tom čo sa deje. Kamera je nabíjateľná a pri prevádzke na zabudovanú batériu vydrží pracovať 2 -3 hodiny. Výhodné je i to, že kamera má zabudované infračervené LED diódy, ktoré zabezpečujú nočné videnie. Pri takejto zníženej intenzite osvetlenia je obraz získaný kamerou čiernobiely. Výhodou je i zabudovaný mikrofón a reproduktor, ktoré Vám umožnia i komunikáciu medzi osobami v miestnosti s kamerou a osobami v miestnosti s prijímačom.

Druhou súčasťou baby monitoru je prijímač s 6cm farebným LCD displejom, ktorý zabezpečuje kvalitný obraz i zvuk. K prijímaču je možné napojiť až 4 kamery, medzi ktorými sa dá prepínať. Prijímač má zabudovanú nabíjateľnú batériu, vďaka ktorej funguje nepretržite 2 – 3 hodiny, pri využití úsporného režimu i dlhšie. V šetriacom režime sa aktivujú diódy na prijímači zvukom zachyteným kamerou. Prijímač sa dá prepojiť s televízorom alebo so zariadením, pomocou ktorého si môžete zaznamenané video uložiť.

Ak si chcete konečne predĺžiť vzácne chvíľky oddychu pri starostlivosti o Vaše dieťa, neváhajte a zaobstarajte si video baby monitor.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku. TrackBack URL

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.