Přidal do kategorie Internet on Únor 18 2011, 0 komentářů

Už jste také objevili slevové portály? Chodíte na masáže nebo na vepřová žebírka, nebo máte raději relax na horské chatě? Možná vše dohromady a ideálně za polovinu či méně, to také nezní špatně. A protože času je málo a slevových portálů jako hub po dešti, je tu pro Vás internetový portál Slevy.vyprodeje.cz, který Vám nabízí hromadné slevy pěkně na jednom místě. Služby i zboží se slevami 50 procent a více z nabídky těch nejlepších slevových portálů, které jsou pečlivě vybírány.

Zásadní důvody, proč na hromadné nákupy používat agregátory slevových portálů, jsou v podstatě dva. Slevy jsou na jednom místě a můžete si je obvykle nechat každé ráno zasílat e-mailem. Ovšem potom jsou další důvody, které vedou k oblibě některého konkrétního agregátoru. Aby se agregátor Slevy.vyprodeje.cz odlišil, vyvinul ho tým Výprodeje.cz s důrazem na dvě základní vlastnosti. Musel být chytrý a jednoduchý. O tom, že se to podařilo, svědčí strmě rostoucí návštěvnost a obliba  mezi uživateli.

Používání tohoto portálu totiž šetří čas. Hromadné slevy lze vyhledávat podle kategorie slevy, ceny, místa, slevového portálu a řadit dle ceny, slevy, času do konce slevy a dalších kritérií takže si rychle vyberete přesně to, co Vás zajímá. Navíc veškeré volby lze uložit, takže není třeba je pokaždé nastavovat znovu. Stejným způsobem lze nastavit zasílání vybraných  slev e-mailem nebo jako kanál pro RSS čtečku. Navíc si vybrané slevy lze označit a přidat mezi oblíbené, což je dle autorů zcela zásadní pro úsporu času při vyhledávání a porovávání slev. Výčet dalších unikátních funkcí by byl příliš dlouhý, podstatně lepší je vyzkoušet si je naživo.

Agregátor slev pro vás trvale sleduje více než 700 slev z 30 měst a 11 kategorií, což je opravdu dlouhý seznam zboží a produktů s výraznými slevami, ze kterých je těžké si něco nevybrat. Vlastně je to jinak – většině z nich je těžké odolat.

A jaký je pohled samotných slevových portálů? Agregátory slev jsou pro ně velice dobrým prodejním kanálem a stejně jako kvalitní kniha nemá chybět v žádném dobrém knihkupectví, tak ani žádný kvalitní slevový portál nemá chybět v osvědčených agregátorech. Natož na Slevy.výprodeje.cz.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku. TrackBack URL

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.