Přidal do kategorie Obchod on Září 14 2011, 0 komentářů

Využijte momentální akční nabídky eshopu VideoTech a digitální satelitní televise CS Link a získejte balíček FILM s programy HBO, HBO2 a Cinemax na 3 měsíce zadarmo. Pokud si nyní objednáte šesti a více měsíční předplatné některého z balíčků pro satelitní vysílání CS Link (vyjma FILMBOXU), získáte tyto 3 filmové programy na 3 měsíce zdarma.

Filmové hity CS Link

Neunikne vám tak žádná podzimní novinka jako např. Souboj Titánů, Salt, Shrek: Zvonec a konec, Tron Legacy, Sex ve městě 2, The social network nebo nejnovější seriál s Karlem Rodenem – Terapie. Uvidíte i filmové trháky Avatar, Alenka v říši divů či oskarový Milionář z chatrče. Tato nabídka platí do odvolání. Objednávejte v zákaznické zóně na internetových stránkách CS Link.

Další bonusy při objednání předplatného CS Link na minimálně šest měsíců

Mimo filmového balíčku získáte k předplatnému ještě další bonus – odměnu dle vlastního výběru.

V současnosti si můžete vybírat z těchto odměn

  • poukázka do Tesca v hodnotě 200 Kč/10 EUR,
  • poukázka do Baumaxu v hodnotě 200 Kč/10 EUR,
  • bonusový kredit 200 Kč/8 EUR na objednávku placené televize,
  • lístek do multikina Cinestar v ČR/Cinemax v SR.

Více informací naleznete na internetových stránkách digitální satelitní televise CS Link.

Přesun programu Nova Sport na novou satelitní pozici

Zároveň bychom vás chtěli informovat o přesunu programu Nova Sport na novou pozici pro satelity. Technické parametry pro naladění nové pozice jsou: frekvence 11973 MHz, polarizace vertikální, symbolová rychlost 27500, FEC 5/6. Souběžné vysílání na původní a nové frekvenci bude probíhat do 15. 9. Do tohoto data prosím přelaďte váš satelitní přijímač.

V případě jakéhokoli dotazů kontaktujte digitální satelitní televizi CS Link zákaznické lince 848 200 200 v České republice nebo 02/20 267 267 na Slovensku.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku. TrackBack URL

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.