Přidal do kategorie Cestovní ruch on Září 14 2011, 0 komentářů

Již druhý ročník úspěšného testování lyží se letos odehraje v rakouském Zell am See/Kaprun. Všichni lyžařští nadšenci z Česka jsou na testování srdečně zváni. Během tří říjnových dnů si na ledovci Kitzsteinhorn budou moci vyzkoušet desítky párů nejnovějších lyží pod dohledem českých odborníků.

Kam za testováním lyží a snowboardů

Celá akce se uskuteční pod taktovkou brněnské cestovní kanceláře PUXtravel. „Je to výborná příležitost, jak se na vlastní kůži seznámit s nejnovějšími trendy v lyžařské branži,“ uvedl Tomáš Hložánek, jednatel PUXtravelu. „Kromě toho bude přímo na svahu k dispozici i servisní stan s týmem zkušených odborníků z brněnské lyžařské speciálky Trtík Sport. Ti se postarají o technické zázemí a podělí se o své bohaté zkušenosti,“ dodal Hložánek.

Testování lyží u nás a v zahraničí

Testování lyží není českým lyžařům zatím příliš známé, zatímco v například Rakousku jde o zcela běžnou tradici na úvod lyžařské sezóny. Koupě nových lyží díky němu rozhodně nebude jen bezradné surfování po internetu a běhání po obchodech. Protože zajet si na dovolenou spojenou právě s testováním lyží je stále jednodušší.

„K letošnímu testování lyží v Rakousku samozřejmě nabízíme kompletní služby v podobě zajištění výhodného ubytování, skipasu i dopravy,“ upozornil Tomáš Hložánek. Zdá se tedy, že českým nadšencům lyžování postupně svítá na lepší časy. Končí nakupování zajíců v pytli, protože si svá vysněná prkna mohou bezplatně vyzkoušet a ještě k tomu dostanou přímo na svahu pár profesionálních rad.

Kdy za testováním lyží

Nezbývá než dodat, že letošní ročník testování lyží se bude odehrávat od 27. do 30. října 2011 na ledovci Kitzsteinhorn, přímo nad věhlasným dvojstřediskem Zell am See/Kaprun. Za tři noci v apartmánu a dva a půl dne lyžování zaplatí zájemci 4 290 Kč. V případě zájmu je možné si přiobjednat i autobusovou dopravu. Samotné testování lyží je automaticky zahrnuto v ceně zájezdu.

Kompletní informace naleznete na webu cestovní kanceláře PUXtravel ve stránce věnované testování lyží či testování SNB.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku. TrackBack URL

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.