Přidal do kategorie Reklamní články on Září 5 2011, 0 komentářů

 

V posledních letech výrazně stoupla obliba citátů. Citáty jsou tak oblíbené, že je užívají redaktoři časopisů, objevují se v televizních soutěžích a v neposlední řadě vychází celá řada knižních publikací, které jsou na citáty zaměřené. Citát je výrok, který v minulosti někdo pronesl a zapsal ho tak nesmazatelně do paměti lidí. Mezi nejoblíbenější citáty bezesporu patří citáty o lásce. Zamilovaní lidé si je velmi často a rádi čtou, protože jim připomínají, jak je láska důležitá, ale zároveň křehká. Mnoho citátů přiměje lidi k zamyšlení. Pokud máte rádi citáty i vy a nevíte, kde je najít, vyzkoušejte web peoplelovepeople.com.

 

Na webu peoplelovepeople.com je nepřeberné množství citátů všech různých kategorií. Naleznete zde citáty od neznámých autorů či slavných osobností. Web je velmi dobře rozdělen a proto je snadné najít ty správné citáty. O jiných webech zaměřených na citáty se to bohužel říci nedá. Většina „konkurenčních“ serverů o citátech není aktualizovaná a citáty jsou velmi nepřehledně rozházeny po celém webu.

 

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku. TrackBack URL

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.