Přidal do kategorie Finance,Řemesla a služby on Září 5 2011, 0 komentářů

Nevyznáte se v nabídce půjček, které poskytují různé bankovní instituce i nebankovní instituce? Ano, půjčky jsou dnes v módě a před případným využitím některé z nabídek je dobré si o nich zjistit alespoň základní informace.

Nebankovní půjčky jsou snáze dostupné než půjčky u bank

Klasické bankovní půjčky využívá stále asi nejvíce lidí. Jsou výhodné v tom, že banky obvykle nabízejí možnost půjčení peněz s relativně malými úroky. Problémem však může být to, že banky zdaleka neposkytují půjčky každému, pečlivě si totiž hlídají, zda nemáte záznam v registru dlužníků, dále pak také vyhodnocují, zda se svým příjmem budete dostatečně solventní. Každá banka pak může vyžadovat i řadu dalších náležitostí, většinou se tak dá očekávat složitý postup při schvalování půjčky.

I půjčky bez registru mohou být dobrou volbou

Namísto návštěvy banky je možné si o půjčky zažádat i u nebankovních společností. Ty nabízejí jak klasické půjčky, které jsou do značné míry totožné co do podmínek s těmi bankovními, avšak není zde třeba tolik papírování, dokladů či třeba právě záznamy v registru ( tzv. půjčky bez registru). Nebankovní půjčky jsou dostupnější pro více lidí. Za všechny lze uvést příklad, kdy budete neúspěšní se žádostí o půjčku ve své bance. Ta Vás odmítne z důvodu, že máte příliš nízký příjem a tudíž banka nemá jistotu, že budete moci úvěr v požadovaných splátkách platit. Pak se právě naskýtá možnost zkusit nebankovní půjčky, kde se na tato pravidla nehledí tak přísně. Je pravdou, že obvykle tyto půjčky mají vyšší úroky, nicméně je nutné to brát jako daň za to, že Vám soukromý subjekt poskytne požadovanou sumu i při větším riziku.
Půjčky bez registru a další nebankovní půjčky již pomohly mnoha lidem. Pokud si je zajistíte u solventní společnosti, pak není třeba se obávat žádných komplikací a problémů.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.