Přidal do kategorie Cestovní ruch on Září 17 2011, 0 komentářů

Ski areál Horní Lomná – Polanka

Takhle jednoho dne z rána jsem dostal nápad si zajet do Ski areál Horní Lomná – Polanka. Musel jsem vstávat hodně brzo, abych se tam dostal, takže budíka na šestou ráno. Pořádná snídaně a hurá na cestu. Jel jsem tam po dálnici a co mě nepotkalo. Nejdříve mě zastavila policejní hlídka a potom zácpa.

Horní Lomná – Přelač webkamery

Zase jsem se koukal do monitoru a váhal jsem. Co takhle zadat Horní Lomná – Přelač webkamera? Udělal jsem to a s napětím jsem očekával, co se bude dít. Našlo mi to opět pár webů, které mě překvapily. Z webkamer jsem byl ujištěn, že je v Přelači hezky, sice pod mrakem, ale dá se to. Byl jsem tak šťastný. Skočil jsem do auta a hurá na cestu.

Horní Lomná – Solisko sjezdovky

Taky jsem se koukal v jakém stavu mají sjezdovky a byl jsem spokojený. Den před odjezdem se za mnou zastavila ta kamarádka, která mi doporučovala tento areál a oznámila mi, že ona a pár kamarádek tam jedou taky. Asi má opravdu zájem, pomyslel jsem si. Šel jsem to ihned povědět kamarádům a ti to vidí, jako nadějnou věc. Byli rádí, že tam budemem mít nějakou společnost na Horní Lomná – Solisko sjezdovky.

Hrádek počasí

Přijeli jsme okolo sedmé hodiny večer a to už se nikomu nikam nechtělo, tak jsme se ubytovali, vybalili jsme si věci z kufrů a zabydlovali jsme se. Táta jako vždy večer zapl televizi a koukali jsme se na nějaký film. Mamka zatím dělala večeri a já jsem poskakoval mezi nimi. Najednou taťka přepl kanál na místní stanici, kde dávali Hrádek počasí. Ihned přišla mamka a všichni jsme s napětím očekávali, jak bude zítra.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku. TrackBack URL

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.