Přidal do kategorie Obchod on Září 3 2011, 0 komentářů

Svět je na pokraji další finanční krize, kdy jsou drahé kovy jedny z mála kvalitních uchovatelů hodnoty. To je také důvod jeho masivního skupování nejen spekulanty, ale také lidmi, kteří jednoduše přestali věřit bankám. Drahé kovy jako je zlato, stříbro či platina jsou v poslední době velmi žádané a díky tomu jejich cena raketově roste. Vysoká poptávka po drahých kovech však otevírá možnosti také pro podvodníky.

Není výjimkou, že místo zlata či jiných kovů jsou prodávány náhražky, které člověk bez potřebných zkušeností jen těžko odhalí. Výbornou pomůckou pro ověřování ryzosti zlata jsou speciální testery, které doslova do několika sekund odhalí, zda prodejce nabízí opravdu kov uvedené hodnoty. Většina moderních přístrojů nabízí ekologické testování zlata a platiny, kdy zlato není testováním poničeno či jinak znehodnoceno.

Laboratorní a měřicí technika na zlato a drahokamy nabízí velmi komfortní a cenově dostupný způsob ověřování drahých kovů. Pokud máte zájem o více informací, navštivte internetový obchod http://www.4gem.eu/.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.