Přidal do kategorie Zdraví a kosmetika on Září 22 2011, 0 komentářů

Exkluzivní značka výrobků péče o pleť ARTISTRY společnosti Amway získala licenci na špičkovou technologii proti stárnutí pro Zpevňující sérum proti vráskám, které je posledním přírůstkem řady ARTISTRY Intensive Skincare. Výrobek  se tak stane  prvním a jediným přípravkem proti stárnutí, který využívá revoluční patentovanou technologii Targeting Complex potlačující obvyklé vedlejší účinky retinolu.

Patentovaná technologie z University of Michigan

„Všimli jsme si, že přestože je retinol účinný při obnově kolagenové matice pokožky, zároveň způsobuje potíže, které mnohým ženám brání v jeho využití,“ uvedl Gary Fisher Ph.D., profesor molekulární dermatologie z University of Michigan. „Po mnoha letech výzkumu působení retinolu jsme objevili zcela nový způsob, jak ovlivnit reakci pokožky na retinol tak, aby retinol působil na vrásky účinněji a zároveň docházelo jen k minimálním vedlejším účinkům.“

Amway - ArtistryDíky exkluzivní patentované technologii z University of Michigan bojuje ARTISTRY Zpevňující sérum proti vráskám s viditelnými příznaky stárnutí tím, že podporuje kolagen a minimalizuje citlivost související s používáním retinolu. Nedávný výzkum prokázal, že citlivost na retinol je důsledkem aktivace proteinu, který se nazývá receptor epidermálního růstového faktoru (EGFR). Výzkumní pracovníci University of Michigan se inspirovali studiemi o určitých typech rakoviny, kde také dochází k aktivaci proteinu EGFR, a identifikovali přírodní látky (např. sójové sloučeniny), které aktivaci omezují a tím omezují působení retinolu jen na prospěšný účinek proti známkám stárnutí.

Silnější působení kolagenu přes noc

„Retinol je jednou z nejúčinnějších složek, kterou odborníci v oblasti péče o pleť doporučují k aplikaci při projevech stárnutí pokožky. Skutečně totiž pomáhá obnovovat pružnost a pevnost pokožky a odstraňovat viditelné vrásky,“ uvedla Catherine Ehrenberger, viceprezidentka společnosti Amway pro výzkum a vývoj a zajištění jakosti. „Naše multifunkční složení bylo obohaceno o cílený retinol, vitamin C a peptidy, které napomáhají obnovovat a regenerovat odolnost pokožky.“

Laboratorní testy prokázaly, že ARTISTRY Zpevňující sérum proti vráskám vyvolá přes noc v buněčných kulturách trojnásobnou aktivitu kolagenu. Mezi hlavní výhody ARTISTRY Zpevňujícího séra proti vráskám patří:

  • podpora zvýšené produkce kolagenu v pokožce, což vede ke zpevnění pokožky;
  • zjemnění linek a redukce viditelnosti vrásek;
  • podpora zdravého vzhledu pleti;
  • přípravek je vhodný pro všechny typy pleti.

Díky účinkům nové technologie University of Michigan je ARTISTRY Zpevňující sérum proti vráskám jedinečným přípravkem na regeneraci pleti. Jeho účinek spočívá v korekci řady příznaků stárnutí pleti, jíž je dosaženo pomocí účinných složek na podporu tvorby kolagenu. Jedná se o retinol nové generace, peptidy a vitamin C, vyrovnávací komplex zklidňujících a protidráždivých látek, látky obnovujících bariéru bránící ztrátě hydratace a antioxidanty.

Vedlejší účinky jsou eliminovány použitím přírodní kombinace rostlinných sójových izoflavonů, sójových peptidů a jablečných výtažků, které tvoří tzv. Targeting Complex. Targeting Complex je první a jediná technologie, která pomáhá chránit a zklidňovat buňky pleti. Veškeré pozitivní účinky retinolu tak mohou pronikat až do nejhlubších vrstev povrchu pokožky.

Celosvětově patří ARTISTRY (www.artistry.com) mezi pět nejvýznamnějších a nejprodávanějších prémiových značek péče o pleť*, kterou společnost Amway exkluzivně nabízí ve více než 80 zemích a teritoriích celého světa. Jako přední značka ve vývoji exkluzivních patentovaných technologií splňuje ARTISTRY v oblasti péče o pleť nejrůznější požadavky lidí různých etnik a disponuje jednou z největších výzkumných databází rozmanitých typů pokožky. Značka ARTISTRY nabízí kompletní řadu přípravků určených k péči o pleť i dekorativní kosmetiky pokrývající základní potřeby: základní péče o pleť, boj proti stárnutí, zesvětlující přípravky, intenzivní péče, luxusní přípravky a dekorativní kosmetika na tváře, rty, oči a obličej.

*Zdroj: Euromonitor International Limited; databáze kosmetických přípravků a přípravků osobní péče; prémiová kosmetika; globální maloobchodní ceny 2009; globální klasifikace názvů značek.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku. TrackBack URL

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.