Přidal do kategorie Dům a zahrada on Září 14 2011, 0 komentářů

Společnost A-TECHNOLOGY s. r. o. vám nabízí služby na profesionální úrovni týkající se dodávky a montáží tepelných čerpadel, centrálních vysavačů a fotovoltaických systémů.

Tato společnost tvrzená dlouhodobými zkušenostmi a realizací mnoha složitých zakázek vám kromě samotné realizace nabízí také zpracování podrobného plánu montáže a záruční i pozáruční servis.

V dnešní době vás současná ekonomická situace neustále vybízí k myšlenkám, jak a kde ušetřit finanční prostředky vynakládané na vytápění a ohřev vody.

Tepelná čerpadla se stávají stále oblíbenějším zdrojem tepla a teplé vody pro domácnost. Je doba, kdy neustále klesají náklady na pořízení tepelného čerpadla a také se neustále zvyšují ceny energií. Společnost A-TECHNOLOGY s. r. o. je připravena pomoci vám od tohoto břemene a zajistit vám kompletní montáž tepelného čerpadla do vašeho domu.

Sploečnost A-TECHNOLOGY s. r. o. se soustředí rovněž na centrální vysavače a jejich montáž a fotovoltaické panely a jejich realizace. Neváhejte a v klidu vašeho domova si prostudujte stránky společnosti A-TECHNOLOGY s. r. o. Nabízí vám spoustu zajímavých informací a typů pro váš dům či byt.

Nechte se zlákat zajímavou nabídkou jednotlivých služeb nebo kombinací více projektů pro váš dům, byt nebo firemní prostory.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.