Přidal do kategorie Řemesla a služby on Září 22 2011, 0 komentářů

Dnešní doba je velmi hektická a přináší řadu problémů. Málokdo z nás se alespoň jedenkrát za život neocitl v bezvýchodné situaci, kdy skutečně nevěděl, co dál… Čelit takovýmto situacím je velmi náročné, za pomoci zkušeného psychoterapeuta je však možné vše zvládnout lépe a rychleji. Informace o službách na vysoké profesionální úrovni najdete na webových stránkách psychoterapie-poradenstvi.cz.

Kvalitní poradenství a psychoterapie

Mgr. Johana Kroupová – soukromý psychoterapeut – se ve své privátní praxi zabývá poradenstvím a také psychoterapií. Všem klientům nabízí možnost telefonického poradenství i konzultace online (prostřednictvím ICQ nebo Skype). Klienti však mají k dispozici rovněž internetovou poradnu. Předností je, že veškeré služby jsou diskrétní, a tak klient, který nechce, nemusí sdělovat své jméno či osobní údaje.    

Pomoc v tíživých situacích

Vyhledat soukromou praxi Mgr. Johany Kroupové mohou všichni klienti, kteří mají zájem o individuální psychoterapii. Je to spolehlivá cesta, jak nalézt pomoc v obtížných životních situacích nebo se zcela konkrétním problémem. Ať už klienta trápí úzkosti, obsedantně kompulzivní poruchy, nízká sebedůvěra a mnohé další potíže, s nimiž se dnes a denně musí potýkat.     

Pod vedením Mgr. Johany Kroupové lze rovněž absolvovat párovou psychoterapii, která je vhodná pro řešení různých problémů uvnitř párů. Profesionální pomoc je k dispozici také v případě manželských problémů a napjatých mezilidských vztahů. Může se jednat o pomoc při řešení konfliktů v rámci rodiny, případně o pomoc při předrozvodovém a porozvodovém uspořádání vztahů a pravidel (mezi rodiči a dětmi nebo samotnými rodiči). Poskytována je také krizová pomoc v akutních situacích, jako je  stalking, týrání apod.

Spousta zajímavých informací   

Na webu psychoterapie-poradenstvi.cz je všem zájemcům k dispozici spousta důležitých informací. O poskytovaných službách a ceníku, relaxačních technikách, homeopatii apod. Zajímavou kapitolou jsou rovněž pravdivé příběhy z praxe, které klienty ještě více seznámí s danou problematikou.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku. TrackBack URL

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.