Přidal do kategorie Obchod on Září 14 2011, 0 komentářů

Satelity umožňují přijímat české volné (nekódované, zdarma) a kódované (placené) televizní i rozhlasové programy. Dále můžete sledovat spoustu volných zahraničních programů.

Jak naladit satelity CS Link a Skylink

Pro příjem českých programů od poskytovatelů CS Link nebo Skylink z družice Astra na pozici 23,5 st. východně je zapotřebí vlastní satelitní přijímač, případně kombo receiver se satelitním tunerem, s interním dekodérem Cryptoworks nebo Irdeto (NOVÉ), nebo s přídavným modulem (dekodérem) Cryptoworks nebo Irdeto. V současné době doporučujeme zakoupit certifikovaný HD satelit. Více informací o přechodu na nový systém Irdeto najdete v souhrném článku Nový kódovací systém Irdeto PI-sys.

Dále je zapotřebí přístupová karta CS Link (dříve GITAL), nebo Skylink (dříve TT karta) pro české programy z paketu CS Link/Skylink, kterou si můžete sami zvolit. Jedinečné a přehledné srovnání obou nabídek najdete pouze na našich stránkách níže.

CS Link (Gital), Skylink (TT), jaký je mezi nimi rozdíl

Existují dva provozovatelé (společnost Skylink – dříve Trade and Technology a společnost CS Link- dříve Gital), jejichž ceník a programová nabídka se mírně liší. V zásadě však lze říci, že základní nabídku obou společností tvoří všechny programy České televize, Nova, Prima, oba programy veřejnoprávní Slovenské televize a volně šířené programy ČT24, Óčko. K základním programům je možné za měsíční poplatek dokupovat jednotlivé další televizní stanice v češtině nebo programové balíčky, a to jak prémiové kanály známé z nabídky ostatních satelitních operátorů, tak od kabelových společností.

Nabídka satelitních programů digitálních satelitních televizí Skylink a CS Link

Dekódovací karty a programová nabídka

Navíc je ale možné získat samostatně programy, které jiní operátoři nabízí v rámci větších programových balíčků. Nutno však dodat, že touto formou předplatného vyjdou tyto programy diváka mnohem dráž, než kdyby je získal v rámci nějakého většího programového balíku. Výhodou je ale možnost získat předplacenou kartu pro sledování placeného kanálu, aniž by divák musel podepisovat smlouvu. Dekódovací karty získá pouze občan České (Slovenské) republiky nebo divák s trvalým pobytem v ČR (SR), který podepíše čestné prohlášení, že je plátcem koncesionářských poplatků.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku. TrackBack URL

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.