Přidal do kategorie Obchod on Září 16 2011, 0 komentářů

Už je načase skoncovat s matracemi, která ničí záda, jsou neforemné a nemůžete se na nich vyspat. Neváhejte proto a využijte služeb společnosti prirodni-matrace, která se zabývá výrobou a prodejen matrací s přírodních materiálů a výrobou postelí. Jedná se o kvalitní ruční práci, precizní do posledního detailu, z přírodních materiálů, jakými jsou například bavlna, vlna, koňské žíně a další. Společnost se snaží navázat na dlouholetou tradici ruční výroby v Čechách.

Personál firmy je zkušený a pohybuje se v oboru textilií již léta. Můžeme tedy mluvit o profesionalitě. Produkty společnosti prirodni-matrace si můžete vybrat buď v internetovém obchodě firmy, nebo v showroom v Nové Pace, adresu naleznete na internetových stránkách. Díky ruční výrobě jsou matrace nezaměnitelné a zcela originální. Díky čerpání znalostí od našich předků a prapředků, se snaží firma naleznout dávno ztracené tajemství zdravého a přirozeného spánku, který ovlivní i náš každodenní život. Neexistuje žádný velkoobchod, který by Vám nabídl takové výhody jako společnost prirodni-matrace. Neexistuje žádný velkoobchod, který by Vám vůbec nabídl přírodní materiály a ruční výrobu svých produktů.

Materiály na výrobu dováží firma z Holandska od firmy Enkev, která obchoduje s přírodními materiály již po dlouhá léta. Pokud se tedy rozhodnete pro nákup matrace a postele od společnosti prirodni-matrace, můžete si vybrat ze sortimentu na internetových stránkách, nebo si objednat produkty na zakázku. Co se týče dopravy, zajišťuje společnost dopravu po celé České republice zdarma. Kdo z nás si může dovolit převážet matrace.

Máte také možnost nakupovat na splátky přes Essox, kdy vám společně pomůže i poradí s výhodným financováním. V případě, že budete mít problém vybrat si přes internet, ale nemáte možnost navštívit showroom, stačí zavolat na telefonní číslo uvedené v kontaktech na internetových stránkách a personál firmy Vám milerád poradí se vším, co potřebujete.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku. TrackBack URL

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.