Přidal do kategorie Cestovní ruch on Září 18 2011, 0 komentářů

Ať už se chystáte na romantický víkend, příjemný rodinný výlet, obchodní setkání, nebo jen plánujete schůzku se svými přáteli po letech, máte již představu o místě, kde byste chtěli takovou akci uskutečnit. Předpokládejme, že si většina z nás představí příjemný hotel s domácí pohodou, ale zároveň jistým luxusem, avšak v klidném prostředí.

Přiznejme si, že takový hotel musí být někde za sedmero horami, sedmero řekami, osmero lesy a devatero ledovci. Klidné prostředí je dnes nejžádanější, avšak nejméně nabízená součást ubytování. Představte si, že existují výjimky, kdy je Vám nabízeno příjemné domácí prostředí s příjemně klidným okolím, a kupodivu v centru rušného města, jakým je například Plzeň.

Konkrétně plzeňský hotel Gondola. Kromě klidného ubytování Vám tento čtyřhvězdičkový hotel nabízí také restauraci nebo wellness, které dnes využívá obrovské množství ubytovaných. Nechte se tedy hýčkat v hotelu Gondola a užijte si chvíle odpočinku věnované jen a jen Vám. Co se týče ubytování, k dispozici je 20 klimatizovaných pokojů s vlastní koupelnou, toaletou, televizí, internetových připojením a dalšími výhodami, které zákazník jistě ocení.

V hotelové restauraci pro Vás rádi připraví rauty, bankety, výroční oslavy, narozeninové oslavy, svatební hostiny apod. Ubytování v tomto poklidném luxusním hotelu můžete zakoupit i jako dárek, pomocí dárkového poukazu. Vyberete dobu ubytování a můžete přibalit i další služby, buď gurmánské, nebo relaxační. Na internetových stránkách hotelu naleznete i další zajímavé odkazy na neméně zajímavá místa v Plzni. Naleznete tu například odkazy na historické památky Plzně, nebo na pivovary, protože jak jistě víte, Plzeňské pivovary jsou celosvětově proslulé a vyhlášené.

Mezi slavné hosty hotelu patří například MUDr. David Rath, Felix Slováček s Dagmar Patrasovou, Váslav Havel, Petra Černocká, Jiřina Jirásková a další. Co se zahraničních významných osobností týče, obsluhovali jsme hvězdy jako Gérard Depardie, Pierre Richard nebo slovenskou skupinu No Name.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku. TrackBack URL

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.