Přidal do kategorie Dům a zahrada on Květen 3 2012, 0 komentářů

Potřebujete ke své práci bezproblémové nářadí? Chcete zrekonstruovat dům, byt či chalupu? Hledáte kvalitní materiály či technologie? Navštivte nás! Již řadu let se zabýváme prodejem potřeb pro kutily. Nabízíme své zkušenosti a ochotně poradíme při výběru vhodného zboží.

U nás naleznete široký sortiment z oblasti stavby, nářadí, bydlení i zahrady pod jednou střechou a za výhodné ceny.  Našim prvořadým cílem je spokojenost zákazníků. Proto podle vašich požadavků neustále upravujeme a rozšiřujeme nabídku zboží. Sledujeme aktuální potřeby v kutilství tak, abychom přinášeli praktické pomocníky ve formě spolehlivého nářadí, nových technologií či trendů v bydlení a zahradě. Kutilství nás baví.

U nás můžete počítat s vstřícným a profesionálním personálem, na který se můžete obrátit se svými dotazy v sekcích stavba, nářadí, bydlení či zahrada. Materiál a nářadí od nás patří bezesporu do dílny každého hobby kutila i profesionála.

Toužíte po krásné zahradě?  V této oblasti nabízíme rozmanité pomocníky, nářadí, rostliny a doplňky pro vaše pohodlí a snadné udržování zeleně. Pořídit materiál na stavbu je u nás maličkost. Náš vyškolený personál poradí s vhodností materiálů i použití moderních technologií. K dispozici je vám také náš projektový poradce. Svým zákazníkům každodenně pomáháme při realizaci projektů v oblasti stavby, bydlení a zahrady.

Potřebujete poradit jak se co dělá? Velmi oblíbené pracovní návody jsou tu právě pro vás. Ušetříte s nimi mnoho času a úsilí. Každý den pro vás máme mnoho možností, jak ušetřit. Půjčovna profesionálního nářadí je u nás samozřejmostí stejně tak jako nákup na splátky, S naši zákaznickou kartou získáte vždy zajímavé výhody.

Slova: ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.