Přidal do kategorie Řemesla a služby on Květen 12 2012, 0 komentářů

Letní brigády jsou většinou jediným příjmem studentů. Nejčastěji jsou studentům inzerovány sezónní práce, mezi které patří sběr nejrůznějšího ovoce, chmelová brigáda, roznášení letáků, obsluha restaurací a barů, úklid v hotelech, pomocné práce v kuchyni nebo na stavbě a narazit můžete také na klasická call centra nebo uzavírání smluv. Jak si vybrat z množství brigád tu pravou? A kdy s hledáním letní brigády začít?

Brigády na léto, aneb kdy začít hledat
Obecná rada zní – s hledání letní brigády začněte co nejdřív! Ideální doba je v zimě nebo na jaro. V této chvíli se může stát, že většina zajímavých míst již bude obsazena. Nezoufejte! Spousta zaměstnavatelů čeká na otevření letních zahrádek a první letní dny – následně pak zadávají další brigády na léto.

Letní brigády v zahraničí?
Pokud milujete cestování a netradiční zážitky, jsou pro vás letní brigády v zahraničí správnou volbou. Nejčastěji studenti odjíždějí do Irska, Španělska, Ameriky, Anglie, Itálie nebo Francie. Pokud se i vy rozhodnete pro letní brigádu v zahraničí, měli byste dobře ovládat cizí jazyk a mít dostatečný kapitál pro vycestování. Zařídit si brigádu na léto v zahraničí můžete u nejrůznějších agentur nebo samotných zaměstnavatelů.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.