Přidal do kategorie Cestovní ruch on Květen 7 2012, 0 komentářů

Dovolená v Čechách je ideální volba pro všechny milovníky nádherné přírody, rozmanité krajny a nezapomenutelných zážitků. Pokud tedy letos plánujete dovolenou, tak se určitě vydejte směr dovolená České Švýcarsko.
České Švýcarsko je jedním ze čtyř našich Národních parků a určitě oprávněně. Příroda zde je prostě úchvatná. Všudy přítomné skály v každém vyvolávají rozporuplné pocity, protože na první pohled jsou tajemné, někdy až strašidelné, ale na ten druhý si řeknete, jak jsou krásné, každá jiná a jak to vlastně příroda dokázala, že vytvořila takovou nádheru.

Turisté sem jezdí převážně kvůli turistice a pěkným procházkám. Najdeme zde ale i spoustu cyklostezek, na kterých se můžete v krásné přírodě prohánět jak na kole tak kolečkových bruslích. Na spoustě míst najdete i různé kurzy, v kterých se naučíte lézt po skalách. Je to sice trochu adrenalin, ale nemusíte se ničeho bát, všichni lektoři jsou velice zkušení a nedopustili by, aby se vám něco stalo. Turisty, kteří mají rádi vodní sporty a projížďky, bude určitě zajímat vyjížďka na kánoi po Labi. Pro rodiny s dětmi jsou skvělé také vyjížďky, ale ty jsou na parníku, který je pro děti vždycky velkým zážitkem.

Pokud chcete v Českém Švýcarsku zůstat trochu déle než jeden den, tak si nezapomeňte na internetu pod heslem „ubytování České Švýcarsko“ najít vhodné místo, kde složíte svoje tělo po procházkách a sportovním vyžití. Určitě budete mít z čeho vybírat, protože nabídek ubytování je zde opravdu mnoho. Levné a velice dobře vybavené jsou například penziony České Švýcarsko. Většina z nich má vše, co potřebujete na dovolené. Jako je sociální zařízení a kuchyňka. Pokud máte radši trochu víc luxusu a přijeli jste si sem spíše odpočinout než vařit, tak si určitě vyhledejte „hotely České Švýcarsko“. Hotelů je zde logicky méně, protože každý je tady zastáncem toho, že jste v přírodě a měli byste si to užít se vším všudy, ale určitě najdete takový hotel, který vám bude vyhovovat. Jste-li spíše přírodní člověk, který je přírodě co nejblíže, tak je pro vás nejlepší hledat heslo „chaty České Švýcarsko“. V mnoha kempech, které tady najdeme, jsou klasické malé chatky, kde jste opravdu přírodě nejblíže, protože při usínání cítíte vůni dřeva.

Jestliže rádi jezdíte se svými přáteli, nezapomeňte, že můžete najít na internetu i chalupy České Švýcarsko.
Neváhejte a až bude krásné počasí, tak určitě vyjeďte směr České Švýcarsko. Nebudete litovat a budete na tuto dovolenou určitě vzpomínat celý život.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.