Přidal do kategorie Řemesla a služby on Květen 3 2012, 0 komentářů

Už Vás nebaví neustálé zdražování energie, které tahá z Vaší peněženky stálé více a více peněz? V tom případě řekněte dost a přejděte k jinému dodavateli, který Vám bude elektřinu nebo plyn dodávat za výhodnějších podmínek.  Že ale nemáte srovnání a nevíte, který dodavatel je tak pro Vaši domácnost či firmu ten nejvýhodnější? Pak se svěřte do rukou profesionálů ze SONEX ENERGY.

Jistě jste se setkali s podomními prodejci, kteří vám nabízeli přechod k jinému dodavateli plynu či elektřiny. V drtivé většině případů jde takovým prodejcům hlavně o uzavření smlouvy a shrábnutí tučné provize. To ovšem není případ SONEX ENERGY. Všichni její poradci se zavázali k dodržování etického kodexu, který jim velí pracovat vždy ve prospěch klientů. Získáte také komplexní služby energetického poradenství. Dozvíte se například, od kterého dodavatele můžete odebírat levnější energie nebo jakým způsobem můžete snížit spotřebu energií u Vás doma.

Řekněte tedy dost drahému plynu a elektřině. Přejděte k dodavateli, který Vám nabídne levnější plyn nebo elektřinu, a ušetřete klidně stovky korun měsíčně. Řiďte se navíc doporučeními Vašeho energetického poradce ze SONEX ENERGY a šetřete další tisíce korun ročně za energie, které tak nespotřebujete zbytečně. Roční úspory mohou jít tak do tisíců a to už ve své peněžence rozhodně poznáte.

Vlastníte firmu a chcete ušetřit náklady za energie? Umožněte SONEX ENERGY nabídnout své služby Vašim zaměstnancům a získejte velmi výhodné ceny energií podle tzv. VIP ceníku. Ušetří i Vaši zaměstnanci. Za rodinný dům v průměru 10 – 12 tisíc ročně.

Zajímá-li Vás, kolik orientačně můžete vlastně na energiích ušetřit, jistě navštivte stránky SONEX ENERGY. Naleznete zde šikovnou kalkulačku, se kterou si přibližnou úsporu pohodlně vypočítáte. Hned tedy budete vědět, jaké jsou Vaše možnosti a kolik můžete uspořit.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.