Přidal do kategorie Dům a zahrada on Květen 3 2012, 0 komentářů

Zajímáte se o plastové nádrže, jímky či septiky? Nevíte, která společnost tyto výrobky vyrábí a dodává? Máte zájem o opravdu kvalitní zakázkovou výrobu? Patříte mezi skupinu podporující ochranu životního prostředí?

Niveko s.r.o. je společnost, kterou hledáte. Splňujeme všechny vaše požadavky. Vyrábíme výrobky, které splňují nejen všechny technické parametry, ale také veškeré normy a požadavky na ochranu životního prostředí. Jistě se vám již v minulosti stalo, že jste nakoupili výrobky, které měly splňovat určité parametry, ale bohužel tomu tak nebylo?

U nás se vám to nestane. Plastové nádrže, jímky a septiky vyrábíme v různých rozměrech, velikostech, ale také na zakázku. Výhody plastové nádrže je jednoduchá montáž, nenáročná údržba, jednoduché čištění, dlouhá životnost, výroba dle požadavků zákazníka, vodotěsnost, nízká hmotnost a tvarová různorodost. Tyto výhody můžeme aplikovat i na jímky a septiky.

Kromě již zmíněných výrobků nabízíme vodoměrné šachty, průmyslové nádrže, šachty k vrtaným studnám a mnoho dalších. Zjistěte více informací na www.niveko.cz. V případě zájmu nás můžete kontaktovat osobně, prostřednictvím webových stránek nebo telefonicky. Rádi vám s výběrem poradíme, víme, že ne každý se v těchto výrobcích vyzná.

Plastové nádrže, jímky a septiky od Niveko s.r.o. vám ušetří mnoho starostí a vy budete šetřit životní prostředí. Už nemusíte přemýšlet, kde si je pořídíte.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.