Přidal do kategorie Zábava on Květen 12 2012, 0 komentářů

Mapa světa nemusí nutně zdobit pouze stránky školních atlasů. Pokud se potřebujete pocvičit ve slepých mapách, nebo vás jednoduše zajímají přírodní, surovinové nebo politické zajímavosti, navštivte náš web. Jedná se o online databázi nejrůznějších map. Zastoupena je u nás mapa světa, mapa Evropy i mapy jednotlivých světadílů a to v politické, reliéfní, fyzické i slepé podobě.

Slepé mapy jako školní pomůcka
Také jste vždycky nesnášeli zkoušení před slepou mapou? Dříve bohužel možnost nácviku nebyla tak dostupná jako v dnešní době. Náš portál se může stát efektivní školní pomůckou vašich dětí. Využít můžou naše slepé mapy a pocvičit se ve svých dovednostech, které mohou následně zúročit před tabulí.

Mapa světa, jak ji (ne)znáte
Nejvíce obecných informací přináší samozřejmě klasická mapa světa. Prohlédnout si ji můžete v online formě i z pohledu satelitu. K nahlédnutí vám je také politická mapa světa, fyzická mapa světa z roku 2003 a 2008, mapa časových pásem, dvě klasické slepé mapy světa, slepé mapy s vyznačením hranic států nebo slepá mapa reliéfní.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.