Přidal do kategorie Reklamní články on Květen 3 2012, 0 komentářů

Ubytování a relaxace, vše na jedné adrese. Pokud hledáte ubytování v Českých Budějovicích, jste na správném místě. Rodinný penzion skýtá soukromí i klid, přestože se nachází v blízkosti centra města. Pouhých 15 minut vás dělí od samotného středu Českých Budějovic.

U nás získáte komfortní ubytování v Českých Budějovicích za velmi atraktivní ceny. Zakládáme si na příjemné atmosféře celého penzionu a našim cílem je vaše plná spokojenost. V penzionu se nachází tři velmi dobře zařízené pokoje. Ke standardnímu vybavení pokojů samozřejmě patří vlastní koupelna a WC, televize s kvalitním digitálním příjmem a vysokorychlostní připojení k internetu. Nejen pokoje, ale celý penzion na vás dýchne domovem, čistotou a útulností. Aby bylo ráno ještě příjemnější, lze si přiobjednat snídani dle vašeho výběru. Pohodlné parkování zajišťuje naše privátní parkoviště přímo u penzionu. Pro váš klid neustále střežené kamerovým systémem. Jednotlivé pokoje, penzion i sauna club si můžete snadno prohlédnout v sekci fotogalerie.

Penzion České Budějovice poskytuje nejen ubytování, ale také kvalitní odpočinek pro tělo i duši. Pozitivní účinky saunování můžete zažít na vlastní kůži v moderně zařízeném sauna clubu, který poskytuje jak finskou, tak i infrasaunu. Luxusní vířivka nabídne odpočinek a uvolnění až šesti osobám. Potřebujete ulevit unaveným svalům i mysli? Příjemná hudba, tlumené světlo a profesionálně provedená regenerační masáž dodá potřebnou vitalitu i osvěžení. Po dlouhém dni k příjemnému posezení přímo vybízí stylový bar s krbem, který nabízí široký nápojový lístek.

České Budějovice lákají na množství památek a kulturního vyžití. Nejcennější klenoty se z historického pohledu nachází přímo v jádru města. Jelikož se nacházíme v blízkosti středu města, jsme vyhledávaní nejen turisty, ale také obchodníky a rodinami s dětmi.

Poznejte atmosféru zdejšího kraje, gastronomii, kulturu i historii a načerpejte sílu do dalších dní v penzionu České Budějovice.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.