Přidal do kategorie Finance on Květen 12 2012, 0 komentářů

Pracovních příležitostí není tolik, aby stačily pokrýt poptávku nezaměstnaných. Pokud se i vy řadíte do skupiny osob hledajících práci, zpozorněte. Následující článek je věnován fenoménu současnosti – práci z domova. Práce z domova může přinést do vašeho rodinného rozpočtu nějakou tu korunu navíc, která se bude jistojistě hodit.

Jaké jsou požadavky na práci z domova?
Abyste mohli naplno vykonávat práce z domu, nepotřebujete žádné zvláštní vzdělání, znalosti ani dovednosti. Nepožadujeme žádnou předchozí praxi, pouze motivaci a nějaký ten volný čas. Samozřejmostí je PC s připojením na internet.

Pro koho je práce z domova vhodná?
Do pracovního procesu z domova se začleňují především maminky na mateřské dovolené, studenti středních i vysokých škol, aktivní senioři, kteří si chtějí přivydělat nějakou tu korunu k důchodu a v neposlední řadě také hendikepované osoby.

V čem spočívá práce z domova?
Nejčastěji se jedná o psaní článků, plnění e-shopů, vyplňování nejrůznějších dotazníků nebo registrace do katalogů. Také můžete získávat peníze za přijímání e-mailů nebo otevírání nejrůznějších webových stránek. Setkat se však také můžete s podvodnými nabídkami, na které je nutno dávat si pozor. Jedná se nejčastěji o lákavé nabídky práce, které slibují nepřiměřeně vysoký výdělek.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.