Přidal do kategorie Finance on Květen 12 2012, 0 komentářů

Už vás nebaví postávat na úřadech práce a poslouchat velmi oblíbenou frázi zaměstnavatelů – my se vám ozveme? Vezměte osud do svých rukou a využijte následující příležitosti. Fenoménem současnosti se stala práce z domova. Jedná se o práci, pro kterou nepotřebujete žádné zvláštní znalosti, dovednosti ani praxi. Stačí chvilka volného času, PC s připojením k internetu a motivace. Pokud tyto požadavky splňujete, máte vyhráno!

Práce z domova je vhodná pro každého
Ani osobnostní předpoklady zde nehrají žádnou roli. Je vám 15? Nebo 50? Práce z domova je vhodná pro všechny – studenty, kterým se nějaká ta koruna zajisté hodí, maminky na mateřské dovolené, ale i aktivní seniory, jejichž důchody se drží na krizové hranici. Práce z domu mohou vykonávat také hendikepované osoby, pro které je i malý příspěvek velkou odměnou.

O jaké práce z domu se jedná?
Nejčastěji jde o psaní nejrůznějších článků a textů, vyplňování dotazníků nebo průzkumů, plnění e-shopů, registrace do internetových vyhledávačů nebo velmi oblíbená forma práce z domu – příjem a otevírání reklamních mailů. I v této oblasti však najdete podvodníky. Je třeba dávat si pozor na netransparentní nabídky, které slibují závratné sumy.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.