Přidal do kategorie Řemesla a služby on Květen 3 2012, 0 komentářů

Společnost TAAL vám nabízí profesionální služby v oblasti tlumočení a překladatelství, a to do všech světových jazyků. Jsme odborníky na holandštinu a vlámštinu, avšak umíme všechny světové jazyky! Společnost TAAL vám garantuje profesionalitu a dokonalou znalost požadovaného cizího jazyka. Můžete se na nás obratit pokud hledáte odborného tlumočníka, který vás doprovodí při konferencích, právním poradenství, či zajistí komplexní služby dle přání klienta. Jsme zároveň firma, která zajišťuje soudní překlady. Naše tlumočníky a překladatele pečlivě vybíráme, jsou to zkušení lidé v oboru a soudní znalci. U nás máte jistotu, že překlady vyhotovili odborně kvalifikovaní a zkušení lidé. Naše reference a mnohaletá zkušenost mluví za nás.

Průzkumy trhu

Další službou, na kterou se společnost TAAL specializuje, jsou průzkumy trhu.
Hledáte vhodné dodavatele a obchodní partnery? Chcete si zmapovat trh a zjistit aktuální nabídky, produkty a ceny? Nevíte, zda by o Váš produkt nebo službu mohl být v jiných zemích zájem? Zamýšlíte začít s exportem a potřebujete pomoci? TAAL je tu pro Vás a to nejen v České republice, ale i na dalších trzích (Nizozemsko, Belgie, Německo, Lucembursko a další).

Komplexní služby

Zajišťujeme komplexní služby od A až do Z. Chcete-li založit společnost, potřebujete k tomu notáře, soudní překlady a celkové provedení. Vše zajistíme. Chcete uspořádat kongres se zahraničními přednášejícími? Provedeme celkovou organizaci včetně simultánního tlumočení, prezentací, dodáme tlumočnickou techniku. Chcete provést průzkumy trhu a domluvit jednání s potenciálními partnery? Dostanete od nás výsledky již v překladu do Vašeho jazyka, Vaše jednání zorganizujeme a v případě potřeby budeme tlumočit.
Víme, že připravit kongres, školení, konferenci, zrealizovat průzkumy trhu není jednoduchá záležitost, která skýtá spoustu překážek a úskalí. S našimi službami budete určitě spokojeni a rádi se k nám budete vracet.

Neváhejte nás kontaktovat. Kontaktní údaje a více informací najdete na našich webových stránkách www.taal.cz

Těšíme se na spolupráci,
Jana Ševčíková

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.