Přidal do kategorie Finance on Prosinec 22 2013, 0 komentářů

Pokud se Vám přihodila pojistná událost, při které Vám či někomu jinému vznikla škoda, je to mnohdy nepříjemná situace a pro její rychlé vyřešení je třeba provést hlášení pojistné události, které si můžete velmi usnadnit, pokud využijete internetu a provedete online oznámení škody.

Online oznámení škody

Online oznámení škody sebou přináší celou řadu výhod, jako je například úspora času při hlášení pojistné události, možnost sledovat jak probíhá likvidace pojistné události a mnoho dalších výhod, které si můžete prohlédnout např. na webových stránkách www.pms.cz nebo www.auditor-pojisteni.cz, kde můžete online oznámení škody rovnou také provést.

Likvidace pojistné události

Po oznámení škody následuje likvidace pojistné události, která u jednotlivých pojišťoven trvá rozdílnou dobu, kterou máte vždy uvedenou v pojistných podmínkách. Po nahlášení pojistné události v první řadě přichází na řadu likvidátor pojistných událostí, který posoudí nárok na pojistné plnění i v případě, že se jedná pouze o spoluúčast a následně vyčíslí vzniklou škodu.

Ideálním řešením jak se při likvidaci pojistné události zbytečně nepřipravit o peníze, je využít služeb nezávislého likvidátora pojistných událostí. Tím získáte jistotu, že posouzení nároku a vyčíslení vzniklé škody bude odpovídat skutečnosti a nikoliv aktuálním potřebám pojišťovny. To pro Vás znamená, že následná náhrada škody bude odpovídat vzniklé škodě a pojišťovna Vás tak zbytečně nepřipraví o peníze.

Nezávislého likvidátora pojistných událostí naleznete rovněž na výše uvedených webových stránkách www.pms.cz nebo www.auditor-pojisteni.cz, kde máte také jistotu, že celá pojistná událost bude vyřízena v co nejkratším možném čase. Snadno tak můžete provést online oznámení škody, ale zajistíte si také zcela nezávislé posouzení celé pojistné události opravdovými profesionály ve svém oboru.

Slova: , , , , , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.