Přidal do kategorie Finance on Prosinec 22 2013, 0 komentářů

Potřebujete zjistit, která hypotéka Vám poskytne nejlepší podmínky splácení, úrokovou sazbu a vše co s průběhem hypotéky souvisí? Pak pro Vás může být ideálním řešením srovnání hypotéky, které Vám ušetří nejen nemalé peníze, ale i spoustu případných komplikací.

Je lepší hypoteční kalkulačka nebo srovnání?

Pravděpodobně jste se i vy již setkali s pojmem hypoteční kalkulačka a možná jste si jí i vyzkoušeli je však lepší než hypotéka srovnání? Hypoteční kalkulačka Vám většinou ukáže pouze, jaká hypotéka Vám nabízí nejnižší splátky a případně i úrokovou sazbu. Snadno se Vám však může stát, že jakmile Vám skončí fixace hypotéky, budete nuceni začít splácet více, protože Vám hypoteční kalkulačka nedokázala odhalit veškerá úskalí té „nejlevnější hypotéky“.

Komplikací, které Vás mohou ohledně hypotéky potkat je jistě mnohem více, proto lze doporučit raději srovnání, které Vám provede nějaký nezávislý hypoteční poradce, který pro Vás mnohdy dokáže zajistit nejen nízkou výši splátek, ale také mnohem výhodnější podmínky. Přesně takové hypoteční poradce můžete nalézt např. na www.pms.cz.

Hypotéka bez doložení příjmů

S pojmem hypotéka bez doložení příjmů nebo hypotéka bez registru se setkáváme stále častěji. O výhodách a nevýhodách, které sebou hypotéka bez registru přináší, toho bylo již napsáno hodně. Zde se však podíváme na to, kde se dá hypotéka bez doložení příjmů zajistit prostřednictvím profesionálních hypotečních poradců.

Stačí vám k tomu zavítat na webové stránky www.pms.cz nebo www.auditor-pojisteni.cz, kde naleznete nejen veškeré potřebné informace, ale také zde rovnou můžete kontaktovat zkušeného poradce, který pro vás zajistí jak profesionální srovnání hypotéky, tak i její sjednání bez skrytých úskalí.

Slova: , , , , , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.