Přidal do kategorie Internet,Obchod on Březen 28 2015, 0 komentářů

Každý den bychom měli vypít zhruba dva litry vody, přičemž v průběhu letních měsíců a při zvýšené tělesné zátěži je odborníky doporučováno vypít těkutin o něco více. Pro uchování zdraví, je ovšem potřeba pít průběžně. To se nedaří především dětem, které mají na práci ledacos, ale pravidelný příjem tekutin to rozhodně není. Z toho důvodu je vhodné, aby si právě na dodržování pitného režimu zvykly. K tomu jim může pomoct například tzv. zdravá lahev.

Proč zakoupit dítěti zdravou lahev?

Jak již bylo řečeno, pitný režim je velice důležité dodržovat, ale obzvláště líné jsou v tomto ohledu děti. Z tohoto důvodu je potřeba jim pití vody co možná nejvíce připomínat a také zpříjemňovat. Obojí zajistí již výše zmíněná zdravá lahev. Na první pohled jde o klasickou lahev, kterou mohou děti nosit do školy, na sport nebo další kroužky. Zdravé lahve si vaše dítko získají svým osobitým designem. Vyrábějí se totiž v mnoha zajímavých provedeních, ze kterých si vybere každé dítě.

Největší výhodou zdravé lahve je pak její zdravotní nezávadnost. U spousty zboží si člověk nemůže být nikdy jistý, jestli je lahev skutečně vyrobena ze zdraví nezávadného materiálu. Obavy navíc zvýší fakt, že dítě nejenže bude olizovat a okusovat zátku lahve, ale především bude konzumovat její obsah, do kterého se může dostat řada škodlivin obsažených ve stěně lahve. Ale ne v případě zdravé lahve. Ta je, jak bylo řečeno, zdravotně nezávadná. Je tedy vyráběna z takových materiálů, které v sobě neobsahují žádná změkčovadla, ani Bisfenol A, ani tak zmiňované ftaláty.

Zdravé lahve, s příslušenstvím v podobě náhradního těsnění, náhradních hubic, náhradních zátek, víček i termoobalů, které udržují nápoj v požadované teplotě, naleznete krom jiného v široké nabídce internetového papírnictví Stencl.cz.

Slova: ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.