Přidal do kategorie Internet,Obchod on Březen 30 2015, 0 komentářů

Jeden z největších českých e-shopů Bejby.net se stane vaším pravidelným pomocníkem při nákupu hraček pro děti všech věkových kategorií. V široké nabídce, který obsahuje více než 25 tisíc druhů různých pomůcek, hraček, her pro děti i dospělé, objevíte rozmanité stavebnice LEGO, stavebnice Playmobil se zajímavými herními prvky,  dřevěné vláčky, hry pro děti i dospělé, hračky a pomůcky pro nejmenší děti, panenky Monster High, moderní odrážedla, dětské mini kuchyňky, dětské bazénky a nafukovací hračky, ale i rozmanité figurky a postavičky.

Všechny vybrané hračky, tvůrčí stavebnice, vláčky, panenky obdržíte do dvou pracovních dnů

Každý klient, který si vybere hračky pro děti v našem internetovém obchodě, dostane svou zásilku do dvou pracovních dnů od objednání. O expedici zásilky jsou zákazníci informování sms zprávou. Všichni naši zaměstnanci z expedice jsou připraveni i na složitější období, kdy se musí objednávky zpracovat kvalitně a odbavit ve zrychleném tempu. Pokud náhodou dojde k záměně, nebo poškození zásilky, reklamační oddělení Bejby.net pracuje ve zrychleném tempu. Nemůže se tedy stát, že by zboží nebylo doručeno včas. Důsledně si stojíme za heslem Náš zákazník, náš pán, a tak by se spokojený klient měl stát dobrou vizitkou každého obchodu.

Jste v koncích s výběrem vhodných hraček pro děti?

Pokud nevíte, který z produktů bude pro vaše dítě nejideálnější, směle se s námi můžete spojit, pomůžeme vám vybrat si z naší široké nabídky. Ať už půjde o moderní panenky Monster High pro děvčata, mini kuchyňky, rozmanité stolní hry pro dospělé a děti, veselé postavičky a figurky pro dívky, či stavebnice LEGO mnoha typů, rozmanité stavebnice Playmobil, dřevěné vláčky pro kluky, stejně jako o rozmanité hračky a pomůcky pro kojence a batolata, či zábavný dárek, nad kterým zatím váháte, neváhejte se na nás směle obrátit. Během několikaletého působení na trhu se internetový obchod Bejby.net stal skutečným specialistou na hračky, různé pomůcky a potřeby rovněž pro nejmenší děti.

Slova: , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.