Přidal do kategorie Zábava on Květen 8 2015, 0 komentářů

Koukáte se po novém společníkovi ze zvířecí říše? Přemýšlíte-li o psovi s průkazem původu, se kterým budete moci jezdit i na výstavy, dobře uděláte, pokud se soustředíte na některou ze specializovaných chovatelských stanic. U takového nákupu štěněte bude nepochybné, že pochází z prověřeného rodu. Mnohé chovatelské stanice často sdělují plánované vrhy, a tak si zvládnete štěně zavčas vybrat a rezervovat.

Líbil by se vám pes bullmastif, pes buldoček, anebo mops?

Která psí plemena jsou u lidí nejvíce žádané? Jsme schopni doložit, že k populárním psům přiřazujeme bullmastif štěňata, populární mops štěňata, či francouzský buldoček štěňata. Odpradávna byla rasa bullmastif určená pro střežení, a proto si žádá rozhodné vedení. Jestliže ho dobře vycvičíte, odměnou vám budou jeho oddanost a ochranitelský pud. Francouzský buldoček a mops jsou rasa menšího vzrůstu, která mají žertovnou, přátelskou a družnou náturu. I navzdory jejich tvrdohlavosti je snadno vychováte. Nyní už závisí jen naší volbě, zdali zvítězí francouzský buldoček, mops, eventuálně bullmastif, štěňata všech uvedených plemen jsou naprosto líbezná.

Kde si můžete sehnat mops štěňata a francouzský buldoček štěňata? V chovné stanici Madbull Farm

Jestli prahnete po malém štěněti s průkazem původu, navrhujeme vám požádat o radu chovatelskou stanici Madbull Farm, která byla založena již v roce 1992 a jejíž psi dodnes sklízejí úspěch i na zahraničních výstavách. Můžete se přijet podívat na francouzský buldoček štěňata, štěňata byla narozena před několika týdny. A tak nemějte obavy z oslovení stanice Madbull Farm a zjistěte si podmínky prodeje a předání mladého psíka.

Na odběr jsou také mops štěňata, která jsou velmi půvabná. Tito psi si lehce zvykají na malé děti a snadno navážou přátelské kontakty se zbytkem vaší domácnosti. Světoví šampioni plemene mops pocházejí právě ze stanice Madbull Farm.

Slova: , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.