Přidal do kategorie Internet,Obchod on Červen 30 2015, 0 komentářů

U nás není jednoduché udržet svůj dýchací systém, kožní a pohybový systém ve stejném stavu jako lidé žijící u moře, nebo na horách. Zřídkakdo si může dovolit vícero léčebných lázeňských pobytů několikrát v roce. Firma Velba.cz přichází s ideálním nápadem pro všechny zájemce, což jsou přírodní výrobky s minerály a z bylin.

Dosud nedoceněná přírodní sůl z mrtvého moře s nadpřirozenými schopnostmi účinkuje v lázeňství i kosmetice

Přírodní sůl z mrtvého moře předčí ostatní výrobky svou kvalitou. Uzdravující sůl z mrtvého moře se získává přirozeným odpařováním mořské vody a následnou krystalizací soli bez chemických vlivů. Zahrnuté blahodárné minerální soli se nejdřív usuší, nevítaný mix bahna a písku se následně roztřídí. Uzdravující sůl z mrtvého moře by měla být nejčastěji bílá a sypká, poté je následně využívána v kosmetickém, lázeňském i lékařském průmyslu.

Skvělý nahřívací polštářek proti bolestem na těle i na duši

Čistě přírodní nahřívací polštářek, čili bylinný termofor, se zeleným čajem, levandulí, mátou, litseou cubeou, citrusy, s citronovou trávou i dětský nahřívací polštářek Bambino pomáhají od bolestí, bolestem svalů, kloubů, nebo páteře, ukonejší roztržité myšlenky, zklidní bolavé tělo i nepokojnou duši. Dle instrukcí léčivé nahřívací polštářek nejdříve nahřejeme v mikrovlnce, pak jej položíme na bolestivé oblasti, pro kterou je vyrobený. Najednou se do ovzduší začnou uvolňovat vonné a účinné silice, čímž příjemně působí rovněž na ostatní smysly. Blahodárný nahřívací polštářek si jistě nalezne své praktické místo jak v domácím prostředí, tak například v relaxačním centru.

Účinný jednorázový rašelinový obklad překoná bahenní koupele

Léčivou tepelnou terapii, při které dojde k povolení nepříjemné svalové tenze, očistě organismu a celkovému uvolnění, nesporně podporuje jednorázový rašelinový obklad. Proto každý léčebný jednorázový rašelinový obklad má uprostřed tolik potřebné huminové a fulvo kyseliny, jež se díky působení nosiče tepla uvolňují a pracují proti bolestem kloubů a svalů.

Slova: , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.