Přidal do kategorie Dům a zahrada on Září 27 2015, 0 komentářů

Horké letní dny a chladné zimní večery jsou přímo stvořené pro dokonalou relaxaci a očistu těla i ducha. Urychlený styl života by měl být kompenzován oddechovými činnostmi, mezi něž patří sport, masáže, wellness, ale i aktivní odpočinek, pobývání v přírodě, práce na zahrádce, různé záliby či kulturní zážitky. Dokážeme vám poradit s postavením jednoduchého wellness obsahujícím cenově dostupné vířivé vany, cenově výhodné infrasauny a praktické mobilní vířivky.

Záruka dokonalého odpočinku, to jsou naše vířivé vany

Převážně aktivní sportovci, fyzicky zaměstnané osoby, osoby se starším datem narození, mladí a nejmenší se budou radovat z pozitiv, které přinášejí vířivé vany. Jednoduchá instalace v současnosti umožňuje zabudování vířivé vany v běžné koupelně, v zahradě, sklepních prostorách, nebo v obývací místnosti, případně na jachtě. Máme skladem oblíbené malé vířivé vany, ale také větší vířivé vany pro více lidí. Záleží tedy na požadavcích a nárocích každého zájemce, nabídka je široká dostatečně tak, aby pokryla přání každého klienta.

Cenově přijatelné mobilní vířivky

Jednotlivý klient si dnes může zařídit wellness zónu přesně podle svých potřeb. A tak náš sortiment pojímá praktické a levné mobilní vířivky, jež se mohou pyšnit jednoduchým a rychlým smontováním, avšak i uspokojivou cenou. V současnosti si tak můžete prohlédnout mobilní vířivky – spa, jež byly zhotoveny ze syntetické kůže a laminovaného PVC. Námi prodávané mobilní vířivky pojmou až čtyři osoby. Podstatná je také informace, že se mobilní vířivky nemusejí hustit speciálním kompresorem, protože tuto práci za vás vykoná zabudovaný nafukovací mechanismus každé mobilní vířivky. Nabízené mobilní vířivky mají různé trysky s nastavitelnými proudy.

Praktické infrasauny si zaslouží mít své místo v téměř každé domácnosti

Mezi klady veškeré infrasauny patří její ideální rozměry. Významný přínos infrasauny pro organismus tkví v prohřívání za pomoci infračervených paprsků, více instrukcí a údajů přináší náš web. Už tedy nepotřebujete utrácet za lístky do sauny, můžete ode dneška užívat svoji domácí.

Slova: , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.