Přidal do kategorie Dům a zahrada on Září 23 2015, 0 komentářů

Jste během léta vystaveni na milost a nemilost slunci, které neustále svítí do vašich oken? Nebo máte jen příliš slídivou sousedku? Jako řešení této otázky si klienti vyberou stínění vnitřní, anebo venkovní stínění. Někdy mohou být nejlepším řešením venkovní žaluzie, hezké venkovní rolety, dokonalé markýzy a pergoly, nebo svislé fasádní clony, v opačných případech zas mohou pomoci vnitřní žaluzie, anebo látkové sítě, případně sítě proti veškerému hmyzu. Nejčastěji se používá více variant než jen jedna.

Výtečnou a efektivní možností dokonalého zastínění oken jsou užitečné rolety. Populární venkovní rolety Climax se stanou vaším ochráncem oken před veškerými povětrnostními vlivy, venkovní rolety spolehlivě dovedou snížit hluk z okolí a k tomu přispějí k obraně domu. A proto výtečné rolety Climax poslouží jako spolehlivá ochrana před slunečním žárem, avšak rolety Climax současně výtečně izolují jakýkoliv dům. Jestli vám více vyhovuje nějaká designová možnost, příjemné bydlení vám mohou vytvořit možnosti textilního stínění, jako jsou látkové rolety, nebo také plisé žaluzie, japonské posuvné stěny a vertikální žaluzie Climax. Nabízíme zajímavé kolekce textilií se zajímavými barvami, látky mají zajímavé dekorování a použitý materiál patří k nejkvalitnějším.

Všechny venkovní rolety Climax jsou populární součástí okenních skel díky nesporným kvalitám. Typy rolet se různí podle zhotovení lamel, podobou ovládání a montování: k novostavbám a rekonstrukcím využíváme rolety s podomítkovým boxem a rolety do stavebních překladů, rolety s přiznaným boxem se zase více hodí k ukončeným stavbám. Rolety se dají ovládat motorem s dálkovým ovládáním.

Stoprocentní zastínění balkonu a chládek na terase spolehlivě zařídí markýzy od spolehlivého českého výrobce Climax, k jejimž důležitým pozitivům patří hlavně kvalitní konstrukce, odolné textilie v pestré škále provedení a řada užitečných doplňků. Rovněž na prodávané markýzy, stejně jako na propagované rolety, venkovní rolety a další stínění, nechává společnost Climax prodlouženou záruční dobu na čtyři roky.

Slova: , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.