Přidal do kategorie Dům a zahrada on Říjen 8 2015, 0 komentářů

Lecjaká česká domácnost kladně ocení rozmanitá zastínění od prvotřídního dodavatele Invence.net. Montáž, dodej, záruční a pozáruční servis veškerého zastínění je doménou čerstvé, silné společnosti, jež se nestydí realizovat zastínění v jakémkoli stylu. Pojistka neměnné hodnoty, dlouholeté trvanlivosti a nefádní design jsou známkou jakosti námi dodávaných zastínění. Originální římské rolety, nápadité látkové rolety, originální dvojité rolety, bateriové rolety, nanorolety, další rolety a jiné žaluzie do střešních oken aplikuje výrobce a dodavatel Invence. net – rolety Praha po celém Česku i na Slovensku.

Orientujeme se také na svislé žaluzie a horizontální žaluzie, oblíbené dřevěné žaluzie, designové garnýže, závěsy a záclony, markýzy, stínící venkovní žaluzie, či předokenní rolety, neomšelé markýzy pro zimní zahrady, opět moderní korbové markýzy. Sortiment zahrnuje i zajímavé screenové a PVC rolety a užitečné sítě proti hmyzu. Provádíme montáž zastínění, jež nám dodávají spolehliví čeští a zahraniční výrobci: Friegerio, Renson, Brustor, Isotra, Leha, Luxaflex, Interstil, Omnika, avšak také Bematech a Warema. Na zakázkách s námi spolupracují bytoví architekti, zběhlí projektanti a designéři.

Neuvěříte, co všechno pro vás dokážeme vytvořit. Můžete využít našeho poradenství při výběru zastínění, stejně jako odborného zaměření. Dle přání klienta provedeme vizualizaci a předběžnou kalkulaci zakázky. Dodaná zastínění vám sestavíme a vyřídíme také záruční a pozáruční servis. Většina vybraného zastínění má záruku na pět let. Nabídka zastínění je rozšířena o sympatické novinky a akce. Sem patří například nová kolekce textilií na plisé žaluzie nebo digitální celoplošný potisk látkových rolet, japonských stěn a vertikálních žaluzií.

Slova: , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.