Přidal do kategorie Zábava on Listopad 24 2015, 0 komentářů

Hledáte nové výzvy? Neobávejte se dobrodružného tandemový seskok padákem. Adrenalinový tandemový seskok padákem spadá mezi mužné výzvy, na kterou se nikdy nezapomíná. Pokud se pro bezpečný tandemový seskok padákem skutečně rozhodnete, obraťte se na prověřené organizátory, neboť zmiňovaný tandemový seskok padákem by měl splňovat bezpečnostní hlediska. V první řadě totiž jde o vaše zdraví.

Zajímavý tandemový seskok padákem vám přinese nezapomenutelný pohled na svět z velké výšky

Na stránkách Tandem2.cz si můžete objednat  tandemový seskok padákem od 3100 korun českých. Využít tandemový seskok padákem můžete pro sebe, nebo darovat svým blízkým jako dárek. Odpovídající tandemový seskok padákem pro vás i větší skupinu naleznete na internetových stránkách pořadatelů. Díky videozáznamu a fotkám, pořízeným během seskoku, si uchováte vzpomínku po celý život. Seskoky se pořádají rovněž pro více lidí, kdy pak získáte i pěknou slevu.

Kde se tandemový seskok padákem organizuje?

Všechny uvedené akce probíhají celoročně v mnoha koutech ČR, teď už je pouze na vás, jakou lokalitu pro tandemový seskok padákem si vyberete. Například Kolín, Most, Kunovice, popřípadě Příbram, anebo Brno – jsou obce, kde se zrovna teď skáče, konkrétně na jejich letištích. Detailní polohu aeroklubu, včetně souřadnic GPS, najdete na pořadatelských internetových stránkách. S partnerem, s nejlepšípřítelkyní, kamarádem či rodinným příslušníkem si vyzkoušejte adrenalinový tandemový seskok padákem. Město Brno nabízí k tandemovým seskokům hned dvě lokality, na nichž se provozuje tandemový seskok padákem.

Cítíte-li se na lekce volného pádu AFF (Assistant Free Fall), z výšky 4000 metrů budete skákat pod dohledem dvou zkušených instruktorů. Pro tento kurz je nutné lékařské osvědčení od leteckého lékaře. Uvedené lekce volného pádu jsou za 36 000 Kč.

Jestli se vám tandemový seskok padákem zalíbil a chcete mu věnovat více času, můžete se procvičit v lekcích pro individuální seskok, IAFF, AFF, případně satic line.

Slova: , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.