Přidal do kategorie Finance on Prosinec 11 2015, 0 komentářů

Kvůli stoupajícím cenám za energie nás zajímá, jak by se daly ušetřit finance a zároveň jsme byli šetrní k životnímu prostředí. A tak můžeme vyměnit dodejce plynu či elektřiny. Jaký dodejce je pro vás nejvýhodnější, si snadno vypočítáte díky kalkulačce úspor, která je na webu IQenergy.cz. Původně zainvestovaná částka se odrazí na úsporách až někdy v budoucnosti. Internetový obchod s veškerým praktickým zbožím a odborné poradenství naleznete na zmíněných webových stránkách. Bezplatné odborné poradenství poskytujeme přes telefon, či přes kontaktní formulář. Množství dotazů a nejasností se točí kolem programu Nová zelená úsporám.

Všichni zájemci o program nová zelená úsporám naleznou na webu souhrn podmínek. Žádost o dotaci můžete podat kdykoliv, až do roku 2021. Podle aktuálních výnosů z prodeje emisních povolenek se budou dodávat nutné částky na státní dotaci nová zelená úsporám. Podpůrný program nová zelená úsporám chce přispět ke snížení energeticko-hospodárné náročnosti stávajících rodinných domů, financuje výstavbu nízkoenergetických rodinných domů a hospodárné využití energetických zdrojů, kam patří vyměňování tepelných zdrojů za šetrné zdroje tepla. Rejstřík vyměnitelných zdrojů tepla naleznete na IQenergy.cz.

Poskytují se i dotace na výstavbu fotovoltaické elektrárny, kdy se podpora poskytuje do výše 100 tisíc korun na dům. Přeměna slunečního záření na elektřinu za využití polovodičových diod spojených do panelů, to je fotovoltaika. Výkonná a zároveň šetrná technologie – fotovoltaika – se v současnosti dostává do popředí zájmu široké veřejnosti. A tak všem zbudování fotovoltaické elektrárny poskytne individuální energetickou soběstačnost, ještě se k tomu zmenší výsledné částky domácnosti placené za elektřinu.

Slova: ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.