Přidal do kategorie Obchod on Únor 12 2016, 0 komentářů

Zdravé domácí jogurty. Zdravé domácí sýry. Chutné dobrůtky z domácích tržišť nahradily prefabrikáty z prodejních řetězců. Je možné si takovou dobrotu vyrobit v domácím prostředí? Společnost Bulgaricus předkládá receptury ke zhotovení uvedených výrobků a spousty jiných, jež si zvládne vyrobit doma každá zručná hospodyňka, ale také zběhlá mlékárna s orientací na objemnou produkci mlékárenských výrobků podle tradičních návodů. Ozkoušejte kefíry, jedinečné jogurty, lahodné sýry s obsahem bulharské smetanové a sýrařské kultury a budete je jíst stále.

Pro výrobu sýra doma určitě budete potřebovat nezbytné suroviny: chlorid vápenatý a syřidlo na výrobu sýrů. Chlorid vápenatý vylepšuje sýřitelnost mléka a jeho maximální výtěžnost. Současně tato materie výtečně zastupuje mizející kalcium, jenž dochází při pasterizaci. Za sníženou srážlivostí mléka stojí nízké množství vápníku. Pro srážení mléka se musí dodávat syřidlo, jak nutné syřidlo na výrobu sýrů živočišné, tak mikrobiální nebo rostlinné syřidlo. Uvedené potřebné výrobky nabízí internetová prodejna Bulgaricus.

S těmito surovinami se dá jednoduše vyrobit domácí jogurt, chutný čerstvý sýr, výtečnou zakysanou smetanu, skvělý kefír, zdraví prospěšné bio acidofilní mléko a bio raženky. Nabízená kefírová kultura je vhodná k výrobě kefíru, sýrařská kultura je zas potřeba pro výrobu domácího sýra, na zakysanou smetanu a tvaroh potřebujeme smetanovou kulturu,  jogurtová kultura se hodí k výrobě jogurtů. V e-shopu objevíte veškerý sortiment potřebný k domácí výrobě. Jsou nabízena i účinná probiotika po antibiotikách na střeva, které se podílejí na vyrovnání střevní rovnováhy, ale i celého organismu. Je známým faktem, že za mnohými nemocemi stojí porušená střevní mikroflóra. Víme, že přírodní probiotika dopomáhají regeneraci organismu i mikroflóry ve střevech u dětí, stejně tak u žen i u mužů všech věkových kategorií.

Slova: , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.