Přidal do kategorie Internet on Únor 5 2016, 0 komentářů

Jste podnikatel a vedete si účetnictví? Nebo jako účetní sháníte kvalitní ekonomický program? Pak jste pravděpodobodně zaregistrovali znamenitý ekonomický systém Pohoda, který je přehledný a flexibilní. Bezchybný ekonomický systém Pohoda zjednoduší finanční evidenci, adaptuje se na osobní požadavky uživatelů.

Profesionální účetní systém Pohoda je tu ve více variantách

Profesionální ekonomický systém Pohoda je opravdovou jedničkou na českém trhu, řadí se mezi nejžádanější. Komplexní účetní systém Pohoda pro vedení daňové evidence anebo účetnictví je využíván fyzickými i právnickými osobami. Dosti jej používají podnikatelé s větším obratem, je přínosný i pro menší podnikatele, již více preferují vedení daňové evidence než využití výdajových paušálů.

Při instalaci konkrétního programu účetnictví Pohoda zohledněte, jestli je pro vás vhodná daňová evidence anebo účetnictví. Protože avizovaný účetní systém Pohoda nabízí varianty pro oba typy evidencí. Variantu s oběma typy obecně doporučujeme účetním společnostem. K dispozici je také nadstavba programu účetnictví Pohoda pro skladování a fakturování.

Spolehlivý účetní systém Pohoda bude každému pomocnou rukou

Před nákupem programu účetnictví Pohoda můžete navštívit internetové stránky Ucetni-systemy.cz, kde se dozvíte více informací. V tabulce jsou veškeré možnosti systému, především Mini, Lite, Profi, Standard, Jazz, pak Komplet a Prémium, zjistíte, v čem spočívá jejich síla. Na ozkoušení se hodí některá ze základních licencí. Přestože nechcete do účetnictví Pohoda investovat moc, představte si zmenšení počtu chyb v účetnictví a časovou úsporu, což vám účetní systém Pohoda již od počátku zajistí.

Slova: , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.