Přidal do kategorie Řemesla a služby on Únor 18 2016, 0 komentářů

Pro výletníky, cyklisty i rodiny s dětmi Pivovarský dvůr Chýně u Prahy přichystal nabídku poledního menu se specialitami české kuchyně. Současný Pivovarský dvůr Chýně u Prahy dříve sloužil k pěstování hospodářské zvěře v objektu klášterních hospodářských budov. Dnes se v pivovaru nachází výletní restaurace s dětským koutkem Praha, pivnice s tradičním pivem a výtečným odpočinkovým místem pro občerstvení.

Pivovarský dvůr leží přímo na stezce pro cyklisty, cykloturisté si můžou dát na letní zahrádce domácí bramboráky, daňčí klobásy, steaky, domácí limonádu všech chutí a mnohé druhy tradičních piv. Zábava je připravena pro rodiny s dětmi, které se v dětském koutku mohou zúčastnit zábavných akcí, jako je například návštěva babičky z pohádky, maluje se barevně na obličej, skákací hrad, organizují se odpoledne se soutěžemi a diskotéky s bublinami. V pivovaru se dělají také narozeninové oslavy pro děti a různé slavnosti doplněné o lahodné občerstvení. Nedaleké Letiště Václava Havla v Ruzyni je příležitostí pro cestovatele, kteří si můžou zpříjemnit čekání v restauraci pivovarského dvora.

Levné polední menu a speciality české kuchyně se skládají z lahůdek pro mlsné jazyky, jako jsou kupříkladu masa na grilu, samozřejmě pečené koleno na pivu, skvělý pivovarský guláš, speciální pečená žebírka, tatarák z pravé svíčkové, chutné steaky z rozmanitých druhů masa, organizují se hody postaročesku, nabídka obsahuje králičí špíz, husí nebo kachní specialitky, skvělá hovězí svíčková, svíčková z telecího masa nebo svíčková na smetaně. Prodávané polední menu pojímá polívku a hlavní pokrm už za pětaosmdesát korun českých. Všechna piva jsou kvasnicová, nefiltrovaná svrchně nebo spodně kvašená. Pivo se vaří klasicky počesku s použitím tradičních postupů, což znamená užití sladu, samozřejmě i vody a chmele. A tak je český světlý ležák klasické světlé, kvasnicové pivo z národních produktů, chmelené chmelem ze Žatce.

Slova: , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.