Přidal do kategorie Řemesla a služby on Březen 3 2016, 0 komentářů

Uvedený docházkový modul od Dignus využijí  rodiče, jejich děti i pracovníci. Nepostradatelný online informační systém pro školky, jesle a dětské skupiny má jednoduchý systém užívání a je spolehlivě zabezpečen. Víceúčelový informační systém školky Dignus se udělal pro pracovníky v MŠ, jejich nadřízené i rodiče, při vychovávání dětí pozdvihuje spolupráci mezi vychovateli a rodiči. Dignus je propracovaný modul, který dovede podávat informace rodičům, můžou se do něj umísťovat novinky, fotografie, materiály nutné k fakturaci se dají do systému také vložit. Souběžně se díky ověřenému, avšak lehce pochopitelnému systému může spočítat školné dle záznamů o docházce. Zaměstnancům i vedení napomáhá informační systém školky i ve správě žádanek o dovolené a jejich evidenci. Vypočítání statistik a sestav pro vedení školky je součástí systému.

Správce MŠ nebo jeslí si ze zákona musí průběžně kontrolovat docházku dětí, proto je potřebné docházející  děti registrovat. Prověřený docházkový systém pro školky, jesle a dětské skupiny Dignus udělal systém elektronické evidence docházky za využití čipů anebo karet. Dignus zlehčuje práci zaměstnanců, navíc usnadní kompletní evidenci chodu MŠ, jeslí nebo dětské skupiny. Provozovatelé programu jej před jeho spuštěním a uvedením do praxe v konkrétním zařízení příslušným pracovníkům představí, překonají se zásadní potíže, jakékoliv dotazy budou okamžitě zodpovězeny.

Programu porozumí i ti pedagogové, kteří se v administrativě neorientují tolik jako při výchově dětí. Administrativní práce je u modulu Dignus minimalizována. Jednotlivé programy se v zašifrované úpravě předkládají školním zařízením nebo skupinám na míru, do jednotlivého programu školky nebo jeslí nikdo neoprávněný nevnikne.

Slova: , , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.