Přidal do kategorie Internet,Obchod on Duben 16 2016, 0 komentářů

Přál jsem si okořenit sex se svojí manželkou. Opravdu jsem ale koukal po něčem zajímavém pro nás dva. Aby náš sex zase prostoupila vášeň. I když se furt milujeme, jenže to poslední roky bylo v sexu pořád stejné. Ani mě, ani ženu už sex nebavil, jak by u sexu mělo správně být. Jenže takové brouzdání po různých sexshopech s radami a sexuálními pomůckami je fakt vleklé, když jsem přitom vůbec nevěděl, co konkrétně bych chtěl. Nakonec mě zaskočilo, že jsem našel sexshop, kde jsou rady ohledně používání erotických pomůcek. V tomto sexshopu v sekci Inspirujte se najdete všelijaké testy erotických hraček, erotického prádla a různých dalších pomůcek, jichž můžete využít při sexu.

Všichni tam označují, co s erotickými hračkami pro lepší milování provádějí, jak se mohou využít erotické pomůcky, rozmanité vibrátory anebo svůdné erotické prádlo. Na webu naleznete, v čem jednotlivé vibrátory vynikají a v čem ne, co si pohlídat apod. Jak říkám, výtečný zdroj informací na téma lepšího milování. Téměř týden jsem vše pročítal. Díky večernímu čerpání informací z tohohle sexshopu se sex s manželkou neskutečně obohatil. Při tom jsem narazil na kategorii Pořádná masturbace, kde jsem našel rady jak na milování bez milenky.

Byl jsem překvapen, že tam pracuje fakt sympatická prodavačka. Slečny vyjadřování je leckdy horší, jsou rady a inspirace i humorné. Třeba i návod jak zvětšit penis. Samozřejmě se musí snažit, aby jí sexshop vynášel, k tomu vám i může poradit! Neotřelé vibrátory, svérázné anální kolíky, erotické pomůcky z kovových materiálů, erotické sady pout, kroužky a návleky v sadách – to zná, což musí ocenit hlavně její partner. Sama dokonce napsala článek na stránky, jak otestovala trojku s umělou vagínou Fleshlight . Upřímně – takovou ženskou bych doma chtěl mít.

Tímto končí můj popis nejlepších stránek o sexu, který jsem úspěšně otestoval.

Slova: , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.