Přidal do kategorie Dům a zahrada on Duben 15 2016, 3 komentářů

Společnost ProfiKrby se zaměřuje na originální krby a jedinečná krbová kamna – profesionální díla budovaná s citem pro jedinečnost, jež pracují s mnoha kombinacemi krbových vložek – designovými, dle hlediska výkonu a používání. Unikátní krbová vložka Kobok pro krbová kamna má desetihodinovou akumulační lhůtu, k tomu plní společenské a designové zastoupení každého interiéru.

Výčet detailních položek zahrnuje jak krbové vložky Kobok, stavební materiály na krby, na rozvedení tepla, všelijaká krbová příslušenství a různé doplňkové produkty, vychvalovaná krbová kamna Thorma, ale také sporáky na tuhá paliva, kouřovody a příslušenství, spolu s metodikou, správným udržováním a veškerým čištěním krbů. Mezi domény společnosti spadá rovněž čištění komínů. Případní zákazníci, jež interesují akumulační krby, krby doplněné o akumulační hmotu okolo krbové vložky, případně na spalinové trase nebo na krbovém plášti, můžou si nový krb rozšířit o koncentrování energie z vody do akumulační nádržky. Tento způsob výstavby krbu je mnohanásobně energeticky výhodnější, přinášejí ulehčení domácí ekonomice i životnímu prostředí.

Pestrý sortiment firmy je orientován na krbová kamna Thorma, praktická krbová kamna Thorma s výměníkem, nádherná krbová kamna ve tvarech krbů, k životnímu prostředí šetrná akumulační krbová kamna a neustále oblíbené sporáky na tuhá paliva. Významnou položkou, jejž skutečně ocení praví zájemci o krbová kamna, všechny krby, jednotlivá krbová kamna Thorma a stále oblíbenější sporáky na tuhá paliva Thorma, jsou důležité náhradní díly jako skla do kamen či náhradní vyzdívky.

Náležitá krbová vložka by se měla kupovat podle následujících činitelů: účinnost, průměrný výkon za hodinu, přesné rozměry sirky dveří s rámem a výškou dveří, vyvedení, a ještě navíc uvedený průměr kouřovodu. Pro všechny případné zájemce je přichystána užitečná krbová vložka, jež se zákazníkům nabízí v desítkách rozličných typologiích. Doporučujeme kontaktovat naše specialisty z oboru, kteří z praxe vědí, jaká krbová vložka by byla nejvhodnější.

Slova: , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

3 Komentářů

  • By registracePR on 6 Září 2018 at 5:37 pm

    Mezi vymoženosti technologického vývoje lidstva patří zjednodušování života . K těmto vymoženostem jednoznačně patří chytré domy . Centrální mozek domu zvládne zhasínat, rozsvěcet, přitápět i udržovat stabilní teplotu podle potřeb obyvatel i na dálku.

  • By registracePR on 14 Září 2018 at 3:00 pm

    Rychlé a levné zateplení podkrovních prostor nabízí firma foukane-izolace-tz.cz . Technické podrobnosti realizace a foukaná izolace ceník naleznete na webových stránkách firmy foukane-izolace-tz.cz.

  • By registracePR on 7 Listopad 2018 at 4:59 pm

    Foukané tepelné izolace jsou rychlým a levným řešením jak zateplit váš dům. Kvalitní zateplení domu se vyplatí jak v zimě, tak i v létě. Foukané izolace dokážou hravě zabránit jak chladu, tak i horku, což výrazně zvýší kvalitu vašeho bydlení.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.